איך לבחור מחשב למשחקים מבית פיסי דוקטור?

התצורה האופטימלית של מחשב למשחקים נקרא “ברזל”, כפי שהם נקראים ברכיבי סלנג ממוחשבים למשחקים יש מספר תכונות. מאחר שכל המשחקים המתקדמים דורשים ביצועים גבוהים ממחשב אישי, לא תוכל לחסוך הרבה בחומרה של המחשב.

התצורה האופטימלית של מחשב למשחקים נקרא “ברזל”, כפי שהם נקראים ברכיבי סלנג ממוחשבים למשחקים יש מספר תכונות. מאחר שכל המשחקים המתקדמים דורשים ביצועים גבוהים ממחשב אישי, לא תוכל לחסוך הרבה בחומרה של המחשב. תלות מסוימת באינדקטורים הטכניים האלה מכתיבה רכישת חלקים מתאימים שיספקו הזדמנות לשחק את כל המשחקים עם דרישות שונות של המחשב שלך.

מעבד, כרטיס וידאו וזיכרון RAM  ברמה גבוהה הם הדרישה הבסיסית בשביל שמשחק שיש בו הרבה מאוד גרפיקה וכוח עיבוד, לא יתקע ולא יהיו לאגים, אשר יכולים להפריע בחווית המשחק והשימוש במשחקים חדישים.אז תתכונן להוציא כסף על רכיבים יעילים.

עם זאת, רכיבים אלה תלויים באופן ישיר בלוח האם שבו הם משולבים. אתה יכול לחסוך בלוח האם, כל עוד יש מרווח בביצועיו להיות מסוגל לשדרג את התצורה הכללית או רכיבים בודדים בעתיד, אם יתעורר הצורך. זה יהיה יתרון רק אם כרטיס הווידאו יהיה מצויד עם יציאות וידאו, כאשר תדרש בהמשך לשילוב משחקים חדשים

המעבד שמימנו אפשר להתחיל זה מעבד ארבע ליבות כוח עיבוד, כאשר בוחרים מעבד חשוב שהוא יעמוד בדרישות של המשחקים הדורשים ביצועים גבוהים, כיום מי ששולט בשוק המעבדים השולחניים זה AMD  ואינטל אך למרות זאת יש להם גם יתרונות וחסרונות.

בכרטיסי ווידאו למשחקים יכול להיות אינדיקטור מעניין  הנקרא DDR, הוא משפיע על המהירות של כרטיס הווידאו. כרטיסי וידאו מודרניים משתמשים בזיכרון DDR5. ככל שהוא גבוהה יותר, כך הוא טוב יותר לעיבוד גרפיקה של משחקי מחשב.

בחירת  כמות זיכרון RAM צריך להיות מספיק למשחקים, מינימום של ארבעה ג’יגה  יכול להספיק להרצת מספר משחקים ברמה סבירה. אם ישנן שתי רצועות זיכרון, מצב זיכרון ram הדו-ערוצי יופעל באופן אוטומטי. האפשרות האידיאלית היא הדמיון המרבי בין היצרן לאינדקס התדרים. אספקת החשמל מתאימה למשחקים מ- 550 וואט.

שעות פעילות

א'-ה' 10:30-19:00
ימי ו' 10:30-14:00

פרטי התקשרות

טל : 09-7455678
פקס: 09-7405976
נייד: 052-3631499