פיסי דוקטור

פיסי דוקטור

 • 09-7455678
 • pcdoctor@pcdoctor.co.il
 • מיקום
 • רח' הסדנא 7 רעננה
 • שעות פתיחה
 • ראשון - חמישי 10:30 - 19:00
 • שישי 10:30 - 14:00
 • שבת - סגור
 • איך לבחור מחשב ביתי
  איך לבחור מחשב ביתי

  בחירת מחשב שימושי לבית, אנחנו בחברת פיסי דוקטור נעזור לך להחליט על המחשב הנכון בשבילך, כל מה שאתה צריך זה לדבר איתנו

 • איך לבחור מחשב למשחקים מבית פיסי דוקטור
  איך לבחור מחשב למשחקים מבית פיסי דוקטור

  התצורה האופטימלית של מחשב למשחקים נקרא "ברזל", כפי שהם נקראים ברכיבי סלנג ממוחשבים למשחקים יש מספר תכונות. מאחר שכל המשחקים המתקדמים דורשים ביצועים גבוהים ממחשב אישי, לא תוכל לחסוך הרבה בחומרה של המחשב.

 • איך לבחור את המחשב הנכון?
  איך לבחור את המחשב הנכון?

  אם אתה לא הכי מבין במחשבים ואתה לא יודע איך מחשב עובד, אנחנו נעזור לך  איך לבחור מחשב טוב ולעזור לך לעשות את הבחירה הנכונה

 • איך לבחור מחשב ביתי

  בחירת מחשב שימושי לבית, אנחנו בחברת פיסי דוקטור נעזור לך להחליט על המחשב הנכון בשבילך, כל מה שאתה צריך זה לדבר איתנו

  תוכן עניינים [הצג]

  קודם אתה צריך להחליט מה אתה צריך במחשב מבחינת כוח עיבוד, אשר יתאים לך לשימוש הביתי . אם אתה צריך מחשב על מנת לתקשר רק באמצעות סקייפ או לבלות זמן בפייסבוק ורשתות חברתיות אחרות, אז זה יהיה נכון לבחור יחידת מערכת עם אינדיקטורים טכניים ממוצעים, שכן ייתכן שיש משימות נוספות לשימוש במחשב ואז יהיה לך רזרב טכני מסוים. מאחר והתוכניות משופרות וכבדות יותר, המחייבות יותר ויותר יכולות טכניות ממחשב אישי. זוהי המדיניות של יצרני תוכנה בתוך מערכת מיקרוסופט שבה תלויים המשתמשים בה ומערכות הפעלה אחרות כמו אפל למשל.

  אם אתה מתכנן להתקין במחשב שלך תוכנות לצפייה בטלוויזיה ולצפות בתוכניות טלוויזיה עם זה, או להתחבר לטלוויזיה מסך רחב כדי לצפות בסרטים, אז אתה צריך להתמקד יותר במערכת של כרטיס וידאו טוב עם יכולות עיבוד ברזולוציה גבוהה.

  מאחר שכרטיס הגרפיקה תלוי בלוח האם שעליו הוא ממוקם, ויכולותיהם חייבות להיות זהות, לוח האם לא אמור להגביל את היכולות של כרטיס הווידאו. בהתאם לכך, הבחירה של לוח המערכת מתבצעת כאשר לוקחים בחשבון את הדרישות הטכניות של כל הרכיבים שיתחברו אליה, על מנת לאפשר לרכיבים אלה למקסם את יכולותיהם.

  כאשר אתה בוחר מחשב ביתי, אם אתה יודע שתשתמש בתוכנה כמו פוטושופ, זה הכרחי לקחת בחשבון שהתוכנית הזו דורשת נוכחות של זיכרון ram בכמות מספקת עבור פעולה נכונה. בהתאם, שים לב לנקודה זו ובחר מרכיב זה בהתאם למידע המסופק.

  אם ברצונך לשמור על מחשב בסדר גודל של ממוצע בשוק, אז באופן עקרוני זה אפשרי, כי קל לשדרג את המחשב בהמשך, אתה תמיד יכול לשנות את ה-ram להוסיף מספר יכולות עיבוד נוספות (לוחות אם מודרניים מאפשרים לך להתקין עד ארבע רצועות של זיכרון ram). שניים עד ארבעה ג'יגה של זיכרון ram עשוי להספיק לדרישות אלה.

  בחירת מחשב לשימוש ביתי זה לא משהו קשה אנחנו פה בשביל לעזור לך בכל מה שאתה צריך לבחירת המחשב הנכון  בשבילך, אתה רק צריך להקדיש קצת זמן כדי לקבל מידע כללי בסיסי על איזה מרכיבים יש בו ומה נכון לך לשימוש הביתי. ללא ספק, הנוכחות של מחברים מודרניים של USB 3.0 במחשב תהיה רק תוספת, הן כדי להגדיל את קצב העברת הנתונים ועבור נוחות גדולה יותר. הכל תלוי בכמות שיש לך ואם אתה יכול להרשות לעצמך כמה הפרזות, או להיפך.

  אנחנו מקווים שהמאמר עזר לך להבין טוב יותר איזה מחשב אתה צריך אצלך בבית

  ואנחנו נשלח לעזור לך בכל מה שאתה צריך בבחירת מחשב לבית, לעסק

  ולכל שימוש שאתה צריך.

  דווח על הדף
  454,054
  675,555
YeshBe - בניית אתרים בחינם

©כל הזכויות שמורות לחברת פיסי דוקטור בע"מ